Обираю те, до чого серце лежить

Коли ми робимо перший і важливий вибір у житті? Особисто я це вирішила це в шкільні роки. Вже тоді бачила себе журналістом, адже ніщо так не приваблювало, як написання творів, статей, інтерв’ю і просто газетних заміток. Вважаю, що не слід шукати популярності у даній професії, бо це – не естрада, і слава тут не повинна бути головною метою. Не менше задоволення приносять раптові поїздки, участь у різноманітних заходах, зустрічі з людьми, а найголовніше – це безпосередньо творчий наполегливий процес писання. Що може бути кращим?.. Незважаючи на те, що муки творчості є, були і будуть, все ж зупинила свій вибір на цій професії. Усвідомлюю, що кар’єрний шлях у журналістиці досить складний. Повинна буду долати досі невідомі для мене перешкоди. Це становлення тривале і, як дізналася із творчого доробку журналістів, публіцистів, успіх приходить до того, хто не випускає з рук пера, перебуває в гущі подій, цікавиться новинами країни та повідомляє про це все своїм читачам. Я погоджуюсь – буде нелегко, але переконана, що захоплююче.

І ще, яку користь принесе моя майбутня професія? Відповіддю є лише одне слово – правдивість. Лише вона може допомогти моїй країні, покращити життя народу. Це один з головних чинників, які вплинули на моє рішення стати журналістом. Я поки новак у цій справі, проте уявлення маю і знаю, що заради цієї професії деякі йдуть на жертви. Виникає питання: чим може пожертвувати журналіст заради своєї діяльності? Той, хто цікавиться новинами, може відповісти на це питання – безпека. Адже відомо чимало випадків, коли журналістів жорстоко вбивали або вони пропадали безвісти. Це ті представники даної професії, які не боялися казати правду, вести полеміку із владою.

Тому повинна сказати, що, обравши цей нелегкий шлях, я роблю серйозний крок. Проте впевнена, що він не буде даремним і я зможу принести хоча б трішки добра у цей світ. І хто ж зробить це за нас, якщо самі не будемо час від часу допомагати один одному?..

© Эта статья опубликована в интернет-журнале "Сетевой" - 2019. Копирование и публикация статей журнала на сторонних сайтах запрещена!

- Пока оценок нет. Оцените!
 

Комментариев пока нет

Оставить комментарий