10 МІСЦЬ , ЯКІ ВАРТО ВІДВІДАТИ У ПАРИЖІ

10 МІСЦЬ , ЯКІ ВАРТО ВІДВІДАТИ У ПАРИЖІ

Взагалі подорожувати- це незабутні емоції. Кожна людина мріє подорожувати по світу. І звичайно, кожен мріє потрапити в найромантичніше місто світу під назвою Париж.

Без сумніву, кожен, хто потрапить до цього чарівного міста, має відвідати головну пам’ятку,ЕЙФЕЛЕВУ ВЕЖУ. Кожен мріє хоча б побачити її, але до стандартних пам’ятників, на зразок вежі та ЛУВРУ, обов’язково потрібно доповнювати новими та незвичайними місцями. Інакше ви не зможете зрозуміти всьго шарму Парижу!


Якщо ви у Парижі, то ви зобов’язані відвідати ЛЮКСЕМБУРЗЬКИЙ САД. Це сад, де серед вражаючої краси природи, можна просто сидіти годинами, і відпочивати духовно.

Четвертим місцем,яке ви повинні відвідати,є МУЗЕЙ ОРСЕ. Раніше цей музей був мало кому відомий, але зараз його відвідують безліч туристів із різних країн світу. Цей музей відомий тим, що там знаходиться колекція художніх робіт у стилі імпресіонізму великих художників Мане, Дега, Ренуара, Гогена, Ван Гога та інших відомих художників.

Монументальна пам’ятка, СОБОР НОТР-ДАМ, захоплює своєю суворістю та вишуканістю водночас. Сюди варто прийти і подивитися на величну архітектуру, а також Нотр-Дам є чудовою оглядовою точкою міста.

ВЕРСАЛЬСЬКИЙ ПАЛАЦ розташований за межами Парижу, тому якщ ви прагнете повністю поринути в історію, відвідати сам палац і прогулятися навколишніми садами, то вам варто відвести на його огляд цілий день.

Обов’язково знаходячись в Парижі, відвідайте середньовічну готичну церкву СЕН-ШАПЕЛЬ, яка знаходиться на острові Сіте, вона обов’язково вразить вас своїм внутрішнім оздобленням та особливо зачаровують вітражі.

А для тих хто полюбляє відвідувати оперу, треба піти в ОПЕРУ ГАРНЬЄ. Але там захоплює не лише чудові вистави, а ще сама будівлю, яка є величною як зовні так і в середині.

Звичайно, якщо ви захочете побачити старий Париж, ви маєте можливість відправитись до кварталу художників МОНМАРТР , післю побаченого ,це буде важко забути.

І наостанок, не можна не згадати ПАРИЗЬКИЙ ДІСНЕЙЛЕНД, це найкращий парк розваг у світі. Це чудове місце для розваг з дітьми, але побувавши там, ви на деякий час самі стаєте дітьми!

Якщо ви хочете відправитись у подорож до парижу, то ви повинні розуміти, що за кілька днів не можна все роздивитися і поринути в атмосферу цього міста. Тому подорожуйте як найчастіше і насолоджуйтесь життям!

© Эта статья опубликована в интернет-журнале "Сетевой" - 2019. Копирование и публикация статей журнала на сторонних сайтах запрещена!

Другие статьи по темам:

- Пока оценок нет. Оцените!
 

Комментариев пока нет

Оставить комментарий